Екстер'єр N-75

  Простий та яскравий дизайн, що удосоналювався роками, завжди залишатиметься привабливим. Агресивні риси передньої частини вантажного автомобіля концепції Дракон втілює мужність, впевненість, захищеність - це відмінна риса автомобілів JAC N-cерії. Аеродинамічна форма спойлера зменшує опір повітря, що сприяє додаткової економії пального. Вантажні автомобілі JAC N-cерії багатофункціональні та мають великий простір. Використання передових технологій в проектуванні, комп'ютерному моделюванні, привело до значного поліпшення безпеки та комфорту водія.

 Легким вантажним автомобілем JAC N-cерії, який має вантажопідйомність шасі від 3445 кг, управляти яким зможе навіть водій з правами категорії В. Вантажівка має відмінну маневреність як на міських вулицях, так і по заміському бездоріжжю, економічну витрату пального. Місткість автомобіля JAC N-cерії, при невеликих габаритах, дозволяє цій сучасній вантажівці задовольняти всі потреби малого і середнього бізнесу.

     Сучасні можливості комп’ютерного моделювання дозволили компанії JAC Motors сконструювати більш жорстку кабіну при меншій масі, тому що безпека водія понад усе. Тим самим конструкція кабіни забезпечує високий рівень захисту для водія, що покращується компоновкою кабіни над двигуном. Посилені двері та каркас підвищеної жорсткості забезпечує цілісність кабіни, що утворює захисний «кокон», який знижує травматизм водія та пасажирів під час ДТП.

   Продуманість конструкції для зручності і економічного використання легкого вантажного автомобіля JAC N-cерії

   - двигун має великий ресурс і високу продуктивність;

   - відповідає стандарту Євро-5;

   - економічна витрата палива - в середньому 10,5 л на 100 км;

   - висока маневреність при високій вантажопідйомності;

   - простора і комфортна кабіна обтічної форми;

   - вигідна вартість запчастин;

   - швидкий ремонт, за рахунок простої заміни вузлів;

   - розгалужена система СТО та дилерів в Україні.