JAC Motors

Компанія China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC Motors), існує на автомобільному ринку з 1964 року. JAC Motors - це комплексна автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Річний обсяг виробництва автомобілів, що випускаються компанією JAC Motors складає більше 700,000 одиниць, а річний обсяг виробництва двигунів становить більше 500,000. ТМ JAC – бренд номер один серед найбільших виробників Китаю. Компанія JAC Motors володіє найбільшим науково-дослідним центром в Хафее. У 2005 році компанія створила першу зарубіжну дослідний центр в Турині (Італія), а в жовтні 2006 року відбулося відкриття другого закордонного науково-дослідного центру в Токіо (Японія).

Завдяки постійному контролю якості і постійному вдосконаленню управління, компанія була нагороджена званням «Рекомендований бренд для експорту», ​​«Найбільш конкурентоспроможний бренд на ринку», «Національний знак якості», нагородою Китайської Торгової Палати з імпорту та експорту машин та електронної продукції, Міністерства торгівлі, Центрального управлінням контролю якості, Санітарно-епідеміологічної станції КНР. Так само Китайська Асоціація Якості відзначила продукцію компанії JAC Motors, що досягла якості світового рівня.

У 2012 році автомобілебудівна компанія JAC Motors реалізувала близько 470 000 одиниць всієї продукції, з якої понад 50 000 одиниць пішли на експорт. Двигуни компанії, входять в «ТОП 10 двигунів вироблених в Китаї» на протязі 4 років (с 2009 по 2012 рр.). Протягом 11 років JAC Motors була експортною компанією номер один у Китаї.

На сьогодні компанія JAC Motors експортує свою продукцію в Південну Америку, Європу, Африку й Азію, підтримує дружні відносини з більш ніж 120 країнами, крім того по всьому світу розташовано 500 дилерських центрів і 14 KD заводів, що реалізують і виробляють продукцію під ТМ JAC.

Основний слоган компанії: Кращий продукт, кращий світ (Better products, better world).

Місія: Впровадження інноваційних технологій у техніку бренду JAC, розвиток національної автомобільної промисловості.

Основний постулат: Якість - основа розвитку.

Філософія бізнесу: Системне мислення, навчання команди, координування балансу і прагнення перемогти. 

 


 

СУЧАСНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР JAC

Компанія JAC Motors інвестувала понад ста мільйонів доларів США в створення міжнародного науково-дослідного центру, що займає більше 50 000 м2. Науково - дослідний центр працює у напрямку легкових автомобілів, вантажних автомобілів, має власну дизайн студію тощо.

JAC Motors вже отримала понад 821 винахідницьких патенти і успішно реалізувала їх у національних проектах. Додатково 44 науково – дослідні проекти були включені в національні та регіональні науково-технічні проекти і більше 55 виробничих технологій використовуються на національному рівні.

Науково - дослідний центр складається з Італійського центру у м. Турін, створеного на базі JAC International в 2005 році, Японського центру у м. Токіо, створеного в 2006 році, внутрішнього виробництва, навчального і дослідницького центрів, департаменту з розвитку продукції тощо.