ОПИС JAC S2

Відгуки власників про JAC S2

Інструкція з експлуатації S2

Автомобіль JAC S2 – сучасний компактний кросовер SUV сегменту зі спортивним дизайном для людей з активним стилем життя. Яскравий екстер’єр JAC S2 підкреслює індивідуальність власника автомобіля. Автомобіль JAC S2 розроблено у Дизайнерському Центрі JAC в Турині (Італія), у співпраці з місцевою провідною командою на чолі з директором з дизайну Daniele Gaglione, відомим своїм досвідом у автомобільному дизайні. Спортивний аеродинамічний дизайн кузова S2 з хромованими елементами, хижий дизайн протитуманних передніх фар з DRL-денними ходовими вогнями, що гармонійно поєднана з унікальним стилем радіторної решітки і виразними передніми фарами, жодного з автолюбителів не залишить байдужим. При першому огляді JAC S2 увагу відразу привертає динамічний незвичайний дизайн колісних дисків та "великі колеса" - 205/55R16.

1. Потужність

Двигунун 1,5VVT S2 є одним з 10 кращих двигунів в Китаї, на ряду з двигунами нового покоління орієнтованими на XXI століття, поєднує 16 різних передових технологій, таких як VVT,  алюмінієвий блок циліндрів з пластиковим впускним колектором, щоб підвищити експлуатаційні характеристики двигуна, економію палива і знизити рівень викидів і шуму.

Використовуючи передові технології, двигун 1.5L VVT одночасно збільшує потужність і економить пальне, забезпечує зниження викидів вуглекислого газу. Коробку передач можна вибирати між безступінчатим варіатором CVT для комфортного водіння і 5-ступінчастою механічною, щоб відчувати авто повністю. Варіатор (CVT) працює без будь-яких виражених ривків, на відміну від звичайної або роботизованої КПП, а технологія CVT забезпечує передачу постійних і плавних зусиль, що передає потужність без обриву.

2. Безпека

Для забезпечення безпеки водія та пасажирів JAC S2 має несучий кузов високої надійності:

- 21% використання високоміцної сталі у виробництві кузова автомобіля;
- 16% використання надміцної сталі у консрукції кузова.

Переваги гальмівної системи JAC S2 з використанням вентильованих дисків:

- система простіша в обслуговуванні;
- має високу продуктивність при повному навантаженні, забезпечення стійкого гальмівного ефекту;
- у порівнянні з барабанними гальмами, дискові гальма мають коротший гальмівний шлях;
- поліпшена вентиляція для підвищення ефективності гальмування і уникнення перегріву.

ESP (Electronic Stability Program)​ - система стабілізації курсової стійкості автомобіля:

- контролює крутний момент двигуна і розподіл гальмівного зусилля незалежно, безпечно сповільнюючи автомобіль з максимальним контролем.

- не захищає водія і пасажирів при ДТП, але допомагає уникнути аварії на початку.

Передова система ABS (Anti-lock Brake System) від BOSCH (версія 9.0), що запобігає блокуванню коліс транспортного засобу при гальмуванні. Система ABS призначена запобігти блокуванню коліс при гальмуванні і зберегти керованість автомобіля. Антиблокувальна система підвищує ефективність гальмування, зменшує довжину гальмівного шляху на мокрому та слизькому покритті, забезпечує кращу маневреність та керованість при екстреному гальмуванні.

TPMS (Tire Pressure Monitoring System) - система контролю тиску в режимі реального часу контролює тиск та температуру в шинах, попереджає водія про витік повітря, що забезпечує безпеку руху.