Екстер'єр J4

   Гармонійне поєднання деталей італійського дизайну екстер’єру JAC J4 надають автомобілю необхідну класичну вишуканість. У седані з першого погляду можна впізнати неповторний стиль бренду JAC за скульптурними лініями кузова, оригінальними формами хромованої решітки радіатора і тривимірними динамічними формами передніх та задніх ліхтарів. Габарити JAC J4 трохи менше, ніж у автомобілів C-High класу, більш популярних на вітчизняному ринку: довжина кузова складає 4435 мм, колісна база - 2560 мм, ширина дорівнює 1725 мм, а висота досягає – 1505 мм. Дорожній просвіт (кліренс) JAC J4 становить 160 мм для «порожнього» автомобіля і 125 мм при повному завантаженні. Споряджена маса новинки - 1100 кг.

   Підвищена система безпеки седану JAC J4 включає в себе:

  1. Форма бампера автомобіля відповідає європейським нормам захисту пішохода при фронтальному зіткненні з автомобілем. Нова форма призначена для захисту пішоходів: під час зіткнення капот автомобіля піднімається на кілька сантиметрів вгору. Завдяки цьому збільшується простір між поверхнею капота і двигуном, яке використовується в якості деформаційної зони для падаючого пішохода. Деформуючись, капот забирає частину кінетичної енергії на себе, зменшуючи, таким чином, ступінь тяжкості травми пішохода.

  2. Використання високоміцної сталі при виготовленні кузова автомобіля підвищує міцність та збільшує безпеку транспортного засобу. Сталеві високоміцні листи використовуються у 42% від всієї площі каркасу кузова, у порівнянні з 20% в інших моделях такого ж класу.

  3. Використання каркасної форми передніх сидінь водія та переднього пасажиру. Під час удару або екстреному гальмуванні, каркасна форма сидіння може ефективно зменшити рух тіла вперед, тобто має ефект «поглинання удару».  А подвійний захист передніх ременів безпеки та переднього сидіння не тільки ефективно запобігає руху тіла вперед, але також захищає тіло від пошкодження ременем безпеки.

  4. Шість подушок безпеки (у максимальній комплектації) забезпечують максимальний захист водію та пасажирам під час фронтального або бокового зіткнення.  

  5. Наявність систем активної безпеки:

- система ABS 9-го покоління від Bosch дозволяє скоротити гальмівний шлях,  зменшує знос шин, перешкоджає блокуванню коліс автомобіля при екстреному гальмуванні;

- система EBD забезпечує рівномірний розподіл гальмівного зусилля між всіма чотирма колесами автомобіля, що дозволяє значно підвищити курсову стійкість при екстреному гальмуванні і не допустити втрати контролю над автомобілем;

- TPMS - система контролю тиску і температури в шинах автомобіля, яка призначена для інформування водія про падіння тиску в шинах.