JAC демонструє модельний ряд на автосалоні в Ченду

JAC MOTOR представила 11 моделей на міжнародному автосалоні в Ченду, усю лінійку від компактних кросоверів до високотехнологічних електромобілів. 31 серпня 21-й автосалон в Ченду відкрив свою завісу, ключова тема - «розумне керування з насолодою».

На автосалоні в Ченду вперше показали модель JAC T8 - перше покоління пікапів вийшло на ринок на першій прес-конференції. Почались продажі європейської версії JAC S3 і гоночної версії S2, починаючи новий етап.

JAC T8 поєднує елементи інновацій та дизайну від італійського підрозділу JAC і японського центру розробок. Він використовує філософію дизайну «Сильна і надійна» у поєднанні з новітньою системою J-ConNet 2.0, яка має деякі функції дистанційного управління, діагностики, розпізнавання мови, інтелектуального з'єднання і встановленого на автомобілі WIFI.

Європейська версія JAC S3 об'єднує європейську естетику і особливо для тих груп, які люблять просту і модну систему, яка оснащена системою високої безпеки, такий як інтелектуальна безпека, технології безпеки структури для реалізації функцій голосового управління і дистанційного керування.

Спортивна версія CRC - S2 особливо підходить для любителів гонок. Він оснащений Інтелектуальною системою взаємодії, що включає в себе навігацію в режимі онлайн, інтелектуальну систему голосового управління, систему зв’язку транспортних засобів, а також персоніфікований навігатор, який допомагає водіям справлятися з усіма складними дорожніми умовами і приносить їм прохолодний досвід водіння.

У цьому автошоу тема JAC - «Car-life, Enjoy Smart Driving». Але що таке «розумне водіння»? Представник JAC сказав: «У майбутньому інтелектуальне авто може не тільки вирішити проблеми автоматичного водіння і автономної мобільності, але також може задовольнити всебічні вимоги до спілкування, роблячи його комфортним під час використання транспортного засобу».

Протягом багатьох років JAC активно освоював тенденції автомобільної індустрії і продовжував нарощувати інвестиції в дослідження і розробки, дотримуючись ключових ідей - «безпека, енергозбереження, захист навколишнього середовища, інтелектуальність та комфорт». На основі «передових технологій, продуктів - інтегративного розвитку» JAC націлений на поліпшення технологічних рівнів R&D і робить досягнення в багатьох ключових областях технологій, таких як передові технології енергозбереження, технології «нової енергії», інтелектуальні мережеві технології.

В області інтелектуальних мережевих технологій JAC починає стратегію «445», починаючи з «інтелектуального взаємодії, інтелектуального водіння, інтелектуального обслуговування, інтелектуальних розваг» з чотирма вимірами на етапах DA, PA, CA, HA, щоб забезпечити кращий інтерактивний досвід для клієнтів і забезпечення більшої безпеки, комфорту та розумності автомобіля, а також реалізувати автоматизоване керування в 2025 році.

Нещодавно J-link, J-ConNet і інші інтелектуальні автомобільні мережі, незалежно розроблені JAC, які могли б реалізувати комплексну функцію мультимедійного з'єднання і надавати деякі сервісні функції, такі як ціла інформаційна мережа, своєчасний онлайн-доступ, яким був обладнаний M6, S3, S7 і інші моделі.

На цьому автошоу JAC також презентував S7 Super Tour – надзвичайно складну подорож від Апеннін до пустель Африки. Це буде фантастична подорож і велике випробування для S7.

Зараз автомобілі JAC швидко завойовують популярність і виходять на нові ринки. Тільки в липні цього року було експортовано 12 000 автомобілів, рекордний місяць. І з початку цього року експортовано 60 000 автомобілів.